×

UTENDØRS 4G RUTER TAKLER TØFFE NORSKE FORHOLD

Kraftig utendørs 4G ruter med 2 tilkoblinger til nettverk. Denne ruter takler temperaturer helt ned til -40 grader.
Det er eget sport for simkort installasjon til ditt 4G kort.
Det er i tillegg med LTE antenne og strømkabler.

Ruteren egner seg både til hjemmebruk og industriell bruk, super ruter uten nedetid.

Les merShow less
Tidsbegrenset tilbud:
kr 1,990.00 kr 2,590.00
Referanse:
MS-UR32L-L04EU
Merke:
Beskrivelse

Kraftig utendørs 4G ruter med 2 tilkoblinger til nettverk. Denne ruter takler temperaturer helt ned til -40 grader.
Det er eget sport for simkort installasjon til ditt 4G kort.
Det er i tillegg med LTE antenne og strømkabler.

Ruteren egner seg både til hjemmebruk og industriell bruk, super ruter uten nedetid.

Les merShow less
Produktdetaljer
MS-UR32L-L04EU
Produktdetaljer
Sist vist
UTENDØRS 4G RUTER TAKLER TØFFE NORSKE FORHOLD UTENDØRS 4G RUTER TAKLER TØFFE NORSKE FORHOLD
-kr 600.00
Vis mer
Tidsbegrenset tilbud
MILESIGHT
Referanse: MS-UR32L-L04EU
kr 1,990.00 kr 2,590.00
Kraftig utendørs 4G ruter med 2 tilkoblinger til nettverk. Denne ruter takler temperaturer helt ned til -40 grader.Det er eget sport for simkort installasjon til ditt 4G kort.Det er i tillegg med LTE antenne og...
16 andre produkter i samme kategori:
TELTONIKA
Referanse: RUT956
kr 3,490.00
Teltonika Router 4G Industrial 4 Ethernet-porter RJ45 Fast Ethernet Dual SIM 4G (LTE) Cat 4 opptil 150 Mbps 3x inngang + 3x digital utgang + RS232 + RS485 Wi-Fi 802.11b/g/n 2,4GHz - GNSS
INGEN MERKE
Referanse: SW3224POE-MGC-300
kr 5,790.00
Adjuastable PoE Switch - 24 PoE ports + 4 Gigabit Combo + 4 SFP Combo - Speed 10/100/1000Mbps - 30 W by port 802.3af/at / Maximum 300W - VLAN/Port Isolation/STP/RSTP/MSTP/QoS/802.1X - LACP/Static LAG/DHCP Snoop/IGMP...
INGEN MERKE
Referanse: MCI-1GE-SFP-MINI
kr 1,592.25
Industrial media converter - 1x Ethernet RJ45 - 1x SFP - Gigabit - 10/100/1000 Base-TX - Ultra Compact Size - DIN rail installation
SAFIRE
Referanse: SF-SW0604POE-G-60
kr 1,129.05
PoE Switch - 4 PoE port(s) + 2 Up-link port(s) - Speed up to 1000 Mbps on all ports - Up to 60W in total for all ports - Bandwidth 12 Gbps - Standard IEEE802.3af (PoE) / at (PoE+)
INGEN MERKE
Referanse: SFP-10G-850-003MMF-LC
kr 405.30
SFP+ transceiver module - Wavelength 850 nm - Multimode Fiber - LC Duplex connector - Maximum distance 300 m - 10Gbps - 10GBASE-SR
TELTONIKA
Referanse: TK-TRB140
kr 1,790.00
Teltonika Gateway 4G Industrial - 4G Cat 4 / 3G / 2G - Ethernet Port RJ45 10/100/1000Mbps - Compact Design - Micro USB connector
SAFIRE
Referanse: SF-SW0604POE-60
kr 723.75
PoE Switch - 4 PoE port(s) + 2 Up-link port(s) - Speed up to 100 Mbps on all ports - Up to 60W in total for all ports - Bandwidth 1.2 Gbps - Standard IEEE802.3af (PoE) / at (PoE+)
REYEE
Referanse: RG-ES209GC-P
kr 2,201.36
Reyee Manageable Cloud PoE Switch - 8 802.3af/at PoE port(s) + 1 Up-link port(s) - 8 RJ45 10/100/1000Mbps + 1 RJ45 10/100/1000Mbps - 30W per port 802.3af/at / Maximum 120W - VLAN/Port Isolation/Loop Detection - Port...
DAHUA
Referanse: PFT1300
kr 373.74
Branded - Passive POE extender - Increase the PoE range - IEE 802.3 af/at - Output power 15,4W - 10/100Mbps ports
REYEE
Referanse: RG-EG305GH-P-E
kr 3,796.50
Reyee Router PoE Cloud Controller - 4 PoE+ LAN Ports + 1 WAN Port - 5 Ports RJ45 10/100 /1000 [%VAR%] Mbps - Supports up to 4 WAN for failover or balancing - Up to 1500 Mbps bandwidth - VPN server IPSec, L2TP, PPTP,...
INGEN MERKE
Referanse: SFP-1310-02MMF-LC
kr 202.65
SFP transceiver module - TRx 1310 nm - Multimode Fiber - LC Duplex connector - Maximum 2 km - 1.25Gb/s - 1000Base-LX
INGEN MERKE
Referanse: MC-2SFP
kr 636.90
Media Converter - SFP to SFP - 2x SFP - 1.25 Gb/s - Single-mode and Multimode supported - Reduced size
SAFIRE
Referanse: SF-ROUTER-4G-UPS-4P
kr 1,360.65
Safire Router 4G 150Mbps Download 50Mbps Upstream - RJ45 10/100Mbps Ports - Wi-Fi 4 2.4GHz N300Mbps - Up to 32 simultaneous WiFi connections - Battery 7.4V 2000 mAh up to 6h autonomy - Micro SIM and micro SD card slots
REYEE
Referanse: RG-NBS3200-24GT4XS
kr 5,591.98
Reyee Switch Cloud Layer 2+ - 24 RJ45 Gigabit ports - 4 SFP+ 10 ports [%VAR%] Gbps - Static LAG/DHCP Snoop/IGMP Snoop/Port Mirror - VLAN/Port Isolation/STP/RSTP/ACL/QoS - Racking

Meny

Innstillinger

Trykk for flere produkter.
Ingen produkter ble funnet.